Celotáborová hra neboli příběh...

Téma zastřešující veškeré táborové dění.

Celotáborová hra a její téma – tedy příběh, jak my to nazýváme – je vedle angličtiny dalším základním kamenem našeho programu. Pro každý rok připravujeme nový napínavý detektivní příběh, který na táboře před dětmi ožívá kostýmovanými scénkami hranými v angličtině, jak jinak.

Příběh zastřešuje veškeré táborové dění. Táborníci si o něm povídají na angličtině, během dne jsou diváky i aktéry několika scének a odpolední hra má vždy s příběhem úzkou souvislost. Příběhy jsou jedním z důvodů, proč se k nám táborníci rádi vrací a těší se na další tábor.

Madhouse 2016

Ústav pro duševně choré bývá obyčejně pokojné místo, kde je možné najít ztracenou duševní rovnováhu. Je to oáza klidu za zamčenými dveřmi, zahrada ticha obehnaná vysokou zdí, svět sám pro sebe, v němž je čas utlumen léky a plyne si nerušeně a pomalu. Neměnný řád tam obvykle nemůže nic ani nikdo narušit.

Vydejte se proto s námi zjistit, co na jedno takové místo na sklonku 19. století přivádí věhlasného detektiva: chce tam najít svůj vnitřní klid, řešení zapeklité záhady, nebo snad úplně něco jiného? Chcete vědět, co asi objeví a jestli se z toho nakonec ještě všichni nezblázníme? Pojeďte s námi! Dawn of something new! New day, no tomorrow! Madhouse!

The Shift 2015

Loni jste s námi vstoupili do světa pohádek! Do světa, kde vládne hodný Pan Král, Karkulka pomáhá babičce a Zlatovláska trpělivě čeká na svého zachránce ve věži... ale počkat, něco je špatně! Něco, nebo spíš někdo, sem nepatří! Je tohle opravdu to království, kde dobro vždy zvítězí, zlé čarodějnice shoří v peci a všichni nakonec žijí šťastně až do smrti? Vydejte se s námi na strhující a dobrodružnou cestu plnou akce, intrik, zvratů a nečekaných odhalení. V pohádkovém světě je možné všechno, a naopak nikdy není nic takové, jak to na první pohled vypadá... Fairy tale is over.

The Hotel 2014

V roce 2014 jsme se vydali do romantického hotelu California, umístěného v krásné přírodě uprostřed hlubokých lesů. Všichni, kdo hotel navštívili, údajně hovoří o skoro neskutečné atmosféře, která osvobozuje mysl i tělo a se kterou se jen těžko loučí.

O hotelu California, jak už to bývá, kolují různé pověry, podivné zvěsti i zaručeně pravdivá svědectví. Klasické příběhy plné duchů, podezřelého služebnictva, stále zamčených pokojů nebo nevysvětlitelných zmizení.

My jsme se ale povídačkami pro malé děti zastrašit nenechali a pobyt v hotelu jsme si náležitě užili…